VIBE Lokalni seminar, Beograd 18. -19. maj 2013

U okviru trodnevne konferencije „Kompanije studentima“ (C2S), u organizaciji Fakulteta organizacionih nauka, predstavljen je i projekat VIBE i održan je prvi lokalni seminar na temu ciljeva i aktivnosti projekta. U okviru konferencije održan je i serijal predavanja i radionica iz polja informacionih tehnologija na najrazičitije teme. Cilj projekta je realno predstavljanje slike današnjeg poslovanja u domaćem IT sektoru, predstavljanje kompanija dolazećim generacijama, upoznavanje sa stvarnim zahtevima tržišta i smanjivanje jaza između obrazovnih institucija i poslovnog okruženja.

Pored Fakulteta organizacionih nauka, svoje učešće i aktivnosti na projektu su prikazali i predstavnici Inovacionog Fonda. Inovacioni fond je takođe projektni partner VIBE konzorcijuma iz Republike Srbije.

2      1